spradŸ więcej
Aquick - Dostawca górskiej wody żródlanej
Mapa strony Poleć nas Kontakt
STREFA KLIENTA
Tu jesteś: strona głównaOshee Vitamin Energy
Szukaj:

OSHEE Vitamin EnergyLogo OSHEE

dla aktywnych

 

OSHEE VITAMIN ENERGY

Napoje z serii Oshee Vitamin Energy to nowy wymiar witaminowej energii, która jest odpowiedzią na trend zdrowego żywienia. Dostarczają one energię do organizmu za pomocą między innymi cukrów prostych, a pobudzenie organizmu do zwiększonej aktywności następuje dzięki dużej dawce odpowiednio dobranych witamin i minerałów, bądź dzięki zawartości wyciągu z guarany. 

Oshee Vitamin Energy Witamina D + K + Wapń + Witamina C to pasteryzowany napój gazowany o smaku mięty, limonki i cytryny, z dodatkiem wapnia, witaminy C i witaminy D. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzmaniu zdrowych zębów i kości.

Oshee Vitamin Energy Witaminy + Minerały + Żeń-szeń to pasteryzowany napój gazowany o smaku pomarańczowym z dodatkiem witamin (niacyna, biotyna), minerałów (cynk, selen) i żeń-szenia. Niacyna przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, zdrowe paznokcie i zdrową skórę.

Oshee Vitamin Energy Magnez + Witamina B6 + Witamina B5 + Żeń-szeń to pasteryzowany napój gazowany o smaku owoców tropikalnych, z dodatkiem magnezu i witamin (kwas pantotenowy, witamina B6). Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Zalecane spożycie: nie więcej niż 1 puszka produktu dziennie.

 

  • bez sztucznych barwinków
  • bez syropu glukozowo-fruktozowego
  • bez aspartamu i acesulfamu K
  • bez sztucznych aromatów
  • bez konserwantów
  • bez glutenu

Dostępne opakowania i rodzaje: 

opakowanie: zgrzewka 24 puszki po 250 ml - Witamina D + K + Wapń + Witamina C

opakowanie: zgrzewka 24 puszki po 250 ml - Witaminy + Minerały + Żeń-szeń

opakowanie: zgrzewka 24 puszki po 250 ml - Magnez + Witamina B6 + Witamina B5 + Żeń-szeń

 


projektowanie stron www Warszawa
Live Chat Software